REALIZACJE
ZAUFALI NAM
SYSTEMY
FIRMA
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu projektowania oświetlenia i automatyki oświetleniowej, które mogą zrewolucjonizować sposób korzystania z oświetlenia w budynku. Jestem wysoko wykwalifikowanym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w branży, zaangażowany w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, które spełniają Twoje unikalne potrzeby.

Dzięki naszym usługom automatyzacji oświetlenia możesz zoptymalizować zużycie energii, poprawić komfort użytkowania i obniżyć koszty, jednocześnie poprawiając estetykę swojej przestrzeni. Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezproblemową integrację z istniejącymi systemami, zapewniając maksymalną wydajność i łatwość użytkowania.

DORADZTWO
W oparciu o Nasze doświadczenie wspieramy Klienta w wyznaczeniu założeń i wytycznych, które realizują intuicyjny, niezawodny system, który oszczędza pieniądze i podnosi jakość użytkowania każdego budynku.
PROJEKT
Dobranie optymalnych urządzeń skupiając się na celach wyznaczonych przez inwestora w komunikacji z projektantem oświetlenia, architektem i obsługą budynku.
REALIZACJA
Dostarczenie i konfiguracja funkcji systemu w ścisłej współpracy z instalatorem, obsługą budynku i przyszłymi użytkownikami.
SZKOLENIA
Przekazanie użytkownikowi i obsłudze budynku niezbędną wiedze i umiejętności pozwalającą w pełnie korzystać z systemu sterowania.
SERWIS
Sprawna, i szybka realizacja gwarancji. Wsparcie obsługi budynku w korzystaniu z istniejącej funkcjonalności systemu.
KONTAKT
Wyślij
Dziękuję za kontakt.
WARSZAWA  |  +48 505 452 313  |  NIP 823 16 22 823